Stránka se přiravuje :) 

Než mi napíšete, že máte o pagekouše zájem prosím pozorně si pročtěte následující řádky ;)

Svoje pagekouše nechovám abych na nich vydělávala. Proto zde prosím nečekejte, že budu prodávat zvířata stylem: Chci se zbavit celého odchovu a vydělat.

Opravdu mi záleží na tom do jakých podmínek pustím svá zvířata. Z tohoto důvodu pro mě bude velice důležité vědět za jakým účelem zvíře chcete - jste li chovatel nebo jestli chcete pagekouše jako společníka do života klidně na 10 a více let. 

Prosím chovatele, kteří své pagekouše chovají pouze za účelem vydělat (spíš svá zvířata berou jako věci - stylem toto zvíře už se mi nehodí do chovu, tak ho dám pryč a je mi jedno kam půjde), aby mi nepsali. 

Upřednostňuji lidi, kteří svá zvířata berou jako členy rodiny (ať se jedná o rybičky nebo o psa - forma nevypovídá o inteligenci nebo schopnosti citu!).

Ceny uvedené u zvířat jsou pouze orientační a je pouze na dohodě, kolik bude cena finální.

*Pokud se vám např. líbí mládě třeba za 2000,- budu daleko radši, pokud většinu těchto peněz využijete pro svého nového člena rodiny. Následně mi pošlete fotku a pár informací o novém teráriu do kterého můj svěřenec půjde a cena půjde rapidně dolů (je pro mě důležitý váš zodpovědný přístup).

Jsem schopna pomoci s informacemi pro přípravu vhodného terária (větve, terarijní stěna, výběr rostlin, atd.). Pro mláďata (pro která jsou vhodná menší zařízení) mohu toto zařízení zajistit a následně zaslat nebo předat spolu s mládětem. Po dohodě vám mohu zasílat i krmný hmyz (za dobrý peníz :) ) na který budou pagekouši zvyklí.

V případě, že se stane, že se o pagekouše ode mě nebudete moci z nějakého důvodu postarat (vím, že se to může stát - finance, práce, čas, nemoc....) vyhrazuji si právo na to, aby jste mě o této zkutečnosti informovali. Nestojím o to, aby se mí pagekouši následně objevovali v inzerci, kde si je od vás odkoupí množitel. S prodejem vám pomohu nebo si zvíře klidně za menší poplatek odkoupím zpátky. 


holky

Brzy :)

kluci

Brzy :)

neurčená mláďata

Brzy :)


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .